فیلموژن
فیلموژن
زن شگفت انگیز 1984
زن شگفت انگیز 1984
زن شگفت انگیز 1984

زن شگفت انگیز 1984(۲۰۲۰)

در این قسمت از "زن شگفت انگیز"، فردی به نام "مکسول لرد" با پیدا کردن سنگ آرزوها قصد دارد تبدیل به بزرگترین ابرقدرت جهان شود، اما از آنجا که استفاده از این سنگ هزینه‌ بردار است، "پرنسس دایانا" تصمیم می گیرد برای نجات دنیا با او به مبارزه برخیزد...
زیرنویس فارسی
دوبله اختصاصی فیلموژن
مناسب برای سنین ۱۳ سال به بالا
امتیاز IMDb
۵٫۴از۱۵۸,۶۷۹ رای
نمره منتقدین
۶۰
امتیاز کاربران
۶از۴ رای
امتیاز شما

درباره فیلم

میزان فروش

157,087,000 دلار

"زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴(Wonder Woman 1984‎)" یک فیلم ابرقهرمانی بر پایه ی شخصیتی به همین نام از دی‌سی کامیکس می‌باشد که در تاریخ ۲۵ دسامبر ۲۰۲۰ از "اچ بی او مکس(HBO Max)" منتشر شد. این فیلم دنباله ی "زن شگفت‌انگیز" (۲۰۱۷) و نهمین فیلم در دنیای سینمایی دی‌سی می‌باشد. "پتی جنکینز" کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته که به عنوان سومین اثر بلند او محسوب می شود و فیلمنامه آن را به همراه "جف جانز" و "دیوید کالاهام" نوشته است.
فیلم داستان "پرنسس دایانا" را تقریبا چهل سال پس از رویدادهای اولین فیلم روایت می‌کندکه وقایع آن در دهه هشتاد جریان دارد و به دوران بعد از جنگ جهانی می‌پردازد. از بازیگران این اثر می توان به "گل گدوت" در نقش "پرنسس دایانا" اشاره کرد که آثاری چون مجموعه فیلم های "سریع و خشمگین(Fast & Furious)" ، "مجرم(Criminal)" و "زن شگفت‌انگیز(Wonder Woman)" را در کارنامه هنری خود دارد. این اثر که چهارمین فیلم بلند سینمایی است که زن شگفت‌انگیز در آن حضور دارد در کل توانست نظر منتقدان را به خود جلب کند و به فروش خوبی در سینمای جهان دست یابد.
زن شگفت انگیز 1984
زن شگفت انگیز 1984
زن شگفت انگیز 1984
زن شگفت انگیز 1984

دیدگاه ها